Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Нафта впала нижче $ 35

Назад к разделу Финансы
Ціни на нафту в четвер продовжили відігравати новину про зростання запасів нафти в США. Нафта до закриття торгів у Нью-Йорку впала до $ 34 за барель, що стало найнижчим рівнем закриття за останні два місяці.
Нафта стрімко падає
Нафта стрімко падає
АР

Так, ціна на нафту марки WTI, торгованої на Нью-Йоркському майданчику, знизилася до рекордно низького рівня у порівнянні з європейським стандартом Brent, що в Лондоні коштує на $ 11 більше - $ 45 барель.

Як повідомив Корреспондент.net керуючий активами Astrum Investment Management Олег Неплях, причиною такої істотної різниці вже кілька місяців поспіль залишається затоварювання у США, де запаси нафти досягли максимуму за останні 5 років.

"Крім зростання запасів, тиск на нафтові ф'ючерси чинить також скептицизм інвесторів щодо державних програм - плану Обами може не вистачити для стабілізації економічної ситуації", - говорить експерт.

Водночас, золото продовжує стрімке зростання - у четвер ціна досягла 950 дол за унцію.

"Великі надії на урядові заходи поки що не виправдовуються. Адміністрації США не вдалося переконати інвесторів у тому, що держава контролює ситуацію", - пояснює Неплях.

Він зазначає, що реалізація програми може не допомогти у запобіганні депресії, однак, безсумнівно збільшить тиск на долар за рахунок зростання грошової маси.

"Небезпека інфляції на тлі спаду в економіці робить золото ідеальним для інвестування активом", - говорить Неплях.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь