Переключиться на мобильную версию

Кореспондент: Бізнесмени заробляють на лижниках у Карпатах великі гроші

Назад к разделу Финансы
Туристи заполонили гірськолижні курорти України, а найбільш заповзятливі бізнесмени навчилися на цьому ажіотажі заробляти великі гроші, пише у свіжому номері українського тижневика Корреспондент.
Буковель - головна лижня України
Буковель - головна лижня України
kusto.net

Який українець не любить швидкої їзди? У розрахунку на цю слабкість фінансово-промислова група Приват фінансує будівництво лижних трас Буковеля. У цей проект вже вкладено понад 1 млрд. грн. Не можна сказати, що це божевільні гроші для гірськолижного комплексу, де на 360 га. працює 14 сучасних підйомників, які обслуговують 53 км. трас. Але це тільки початок великого шляху, впевнений Олександр Шевченко, гендиректор компанії Скорцонера, яка й завідує найбільшим зимовим курортом Прикарпаття.

І у нього є на те підстави. У 2004-му, в рік активного росту гірськолижного туризму, Буковель відвідали 190 тис. туристів, у 2006-му - 500 тис., в сезон 2007/2008 - 800 тис., а в цьому році Шевченко мріє прийняти 1,5 млн. гостей , розповідає Корреспондент.

Але, крім радісних цифр інфраструктури - в регіоні безліч проблем, і головна з них - це не лижні, а автомобільні траси. У святкові дні застрягти на декілька годин у заторі біля Буковеля - звична справа. Тим не менше Шевченко не відмовляється від розширення. "Ми хочемо побудувати 100 підйомників" - говорить гендиректор Скорцонеру.

Про проблеми курортів, їхній розвиток, про те як вміло застосувати національні мотиви в гірськолижному бізнесі і як отримати максимум вигоди - читайте у № 5 журналу Корреспондент від 14 лютого.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь