Переключиться на мобильную версию

У п'ятницю 13-го в США збанкрутував тринадцятий банк з початку року

Назад к разделу Финансы
Містична дата п'ятниця 13-го лютого, ознаменувалася в США крахом чергових чотирьох банків, довівши загальну кількість банків-банкрутів з початку нинішнього року до містичної цифри 13. Про це повідомили у Федеральній корпорації зі страхування депозитів.
У п'ятницю 13-го в США збанкрутував тринадцятий банк з початку року
У п'ятницю 13-го в США збанкрутував тринадцятий банк з початку року
sob.ru

Як повідомляється, в п'ятницю за фінансовими показниками припинили існування Sherman County Bank у штаті Небраска, Riverside Bank of the Gulf Coast у Флориді, Corn Belt Bank and Trust Company в Іллінойс і Pinnacle Bank в штаті Орегон.

Розмір страхування депозитів обійдеться Федеральній корпорації в суму 341,6 мільйона доларів.

Також повідомляється, що аналітики стурбовані темпами банкрутств фінансових установ у США. Якщо навіть щотижня буде закриватися по одному банку, то кількість таких банків за підсумками нинішнього року вдвічі перевищить сумний показник 2008 року, коли припинили існування 25 банків.

Адміністрація Барака Обами обіцяє прийняти пакет антикризових заходів з підтримки банківської системи США, яка стала детонатором депресії американської економіки та глобальної кризи, яка супроводжується різким уповільненням темпів росту світового валового продукту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь