Переключиться на мобильную версию

Секретаріат заявив про багатомільярдні борги областей за газ

Назад к разделу Финансы
Секретаріат Президента оцінює заборгованість областей за спожитий газ на суму 4 млрд. гривень. Крім того, Секретаріат стурбований невиконанням областями місцевих бюджетів у лютому.
Секретаріат повідомив про значні заборгованості областей
Секретаріат повідомив про значні заборгованості областей
newsru.ua
"За станом на 13 лютого, заборгованість за розрахунками за спожитий газ складає понад 4 млрд. гривень", - заявив заступник глави Секретаріату Роман Безсмертний.

За його словами, лідером  із питань заборгованості є Дніпропетровська область.

Крім того, за газ у значних обсягах не розрахувалися Донецька область та Київ. "Немає жодної області, яка б розрахувалася за спожитий газ", - підкреслив він.

На думку Безсмертного, проблема неплатежів не у тому, що у областей немає грошей, а в тому, що місцеві бюджети, прийняті на основі показників, наведених Кабінетом міністрів, не дають сьогодні можливості областям здійснити оплату.

Ще одну причину несплати за газ Безсмертний бачить у тому, що області не отримали коштів на покриття різниці у тарифах.

"За станом на 16 лютого, лідерами зі заборгованості у бюджетній сфері є: Крим, де заборгованість майже 5,5 млн. гривень, Житомирська область - 4,5 млн. гривень, Черкаська область, Чернівецька область, Дніпропетровська область та Івано-Франківська", - сказав він.

Чиновник підкреслив, що якщо у січні області ще впоралися із наповненням бюджетів, то у лютому можуть виникнути тут труднощі.

"Незважаючи на те, що регіони впоралися із виплатами у січні, проблема у лютому загострилася, і зараз очевидно, що не всім областям вдасться проплатити навіть захищені статті", - зазначив він.

Як повідомлялося, протягом останніх декількох днів мешканці Дніпропетровська та Херсона залишилися без тепла, а в Івано-Франківську відключили гарячу воду. Мешканці Чернівців стоять перед загрозою повного відключення від теплопостачання.

Разом із тим, сьогодні, 18 лютого, Донецькміськтепломережа отримала офіційне повідомлення про те, що об'єкти теплопостачання Донецька будуть відключені від газу.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь