Переключиться на мобильную версию

ДТ: Тимошенко передала Єврокомісії прохання оплатити технічний газ для транзиту

Назад к разделу Финансы
Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко передала президенту Єврокомісії Жозе Мануелю Баррозі лист із проханням про закупівлю Євросоюзом технічного газу, необхідного Україні для транзиту російського газу в Європу.
Відповідь буде передано до Києва наступного тижня
Відповідь буде передано до Києва наступного тижня
tymoshenko.com.ua
Як повідомляє в останньому номері газета Дзеркало тижня, цю інформацію підтвердив виконуючий обов'язки голови правління НАК Нафтогаз України Ігор Діденко.

Раніше, лист було передано під час 45-ї міжнародної конференції з питань безпеки в Мюнхені. У ньому міститься прохання про те, щоб Європейський Cоюз оплатив закупівлю для української газотранспортної системи технічного газу, необхідного для прокачування російського газу в країни ЄС.

У свою чергу, Діденко виданню підтвердив факт такого звернення Тімошенкок Єврокомісії.

"Ми дуже цінуємо, що політики такого високого рівня цікавляться подібними проблемами. Але ми все-таки хочемо відчути цей процес на рівні європейських компаній, які реально можуть це зробити і які безпосередньо в цьому зацікавлені", - прокоментував Діденко.

У той самий час, на думку Діденко, Єврокомісія може посприяти інтересу європейських компаній до подолання існуючої проблеми із закупівлями технічного газу.

"Вони (Єврокомісія - ред.) Можуть рекомендувати або якимось чином націлити європейські компанії-споживачів російського газу працювати з нами на корпоративному рівні", - додав він.

Також Діденко повідомив, що реакції Єврокомісїі на звернення українського прем'єра поки не було.

Офіс президента Єврокомісії в даний час готує відповідь на звернення Тимошенко. Передбачається, що відповідь буде передано до Києва наступного тижня.

Нагадаємо, як повідомлялося 7 лютого, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що Україні не загрожують штрафні санкції в результаті збитків, які зазнала Європа від січневого українсько-російського газового конфлікту.

Як повідомлялося, Тимошенко виступає за уніфікацію цін на газ і транзит для всіх європейських споживачів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь