Переключиться на мобильную версию

Мерія Херсона має намір створити гральне містечко Херсонський Вегас

Назад к разделу Финансы
У Херсоні планується створення заміського грального містечка Херсонський Вегас.
До 2014 року планується винести всі гральні заклади за межі міст
До 2014 року планується винести всі гральні заклади за межі міст
reut.ru
Як стало відомо, про це сказано в проекті Стратегії розвитку Херсона до 2029 року, розробленому мерією міста.

Згідно Стратегії, до 2014 року планується винести всі гральні заклади за межі міста, створивши спеціальне містечко розваг.

Фінансування програми передбачається як за рахунок міського бюджету, так і за рахунок залучення приватних інвестицій. При цьому з міськбюджету в 2009-2012 років пропонується виділяти по 150 тис. грн. на рік.

У свою чергу, мер міста Володимир Сальдо підготував офіційні запити до Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції та Генеральної прокуратури України, в яких вказана необхідність термінового наведення порядку в ігорному бізнесі.

Також, Херсонська облдержадміністрація також має намір в 2009 році зайнятися знесенням гральних автоматів на вулицях населених пунктів.

Раніше, 12 лютого, близько 04:00 ранку в Ужгородський міськвідділ міліції надійшов дзвінок черговому про збройне пограбування залу ігрових автоматів Багіра на вулиці Собранецька.

Раніше, 16 січня, працівники податкової міліції Державної податкової адміністрації (ДПА) Донецької області повідомили, що вони тільки за перші два тижні 2009 року вилучили з нелегального обігу 118 гральних автоматів на загальну суму 1,9 млн гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь