Переключиться на мобильную версию

FT: Ймовірність дефолту Росії зростає

Назад к разделу Финансы
За даними газети The Financial Times, вартість страховки від дефолту (кредитних дефолтний своп, CDS) для Росії досягла 770 базових пунктів, або 770 тисяч євро на кожні 10 мільйонів євро національного боргу.
Показник CDS для Росії виріс на 100 базових пунктів
Показник CDS для Росії виріс на 100 базових пунктів
newsru.com

Цей показник є історичним максимумом з моменту, коли почали випускатися CDS за суверенними боргами, тобто близько 10 років.

Показник CDS для Росії виріс на 100 базових пунктів вище рівня початку 2009 року.

Настільки високі показники CDS викликані значною заборгованістю банків та комерційних організацій закордонним, і перш за все, західноєвропейським фінансовим інститутам. Видання стверджує, що загальний обсяг виплат Росії по зовнішнім боргам (враховуючи державні та корпоративні) складе в 2009 році 500 мільярдів доларів. Для порівняння, Польща, Угорщина, Чехія і Україна разом узяті, за даними FT, повинні виплатити близько 120 мільярдів.

Угорщина та Україна були змушені для рефінансування боргів звернутися за допомогою в Міжнародний валютний фонд, який надав їм кредити майже на 30 мільярдів доларів.

Нагадаємо, Голова Європейського департаменту МВФ Марек Белка в своєму виступі заявив, що країнам Східної та Центарльной Європи дефолт не загрожує.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь