Переключиться на мобильную версию

Ющенко заявив про насильство над банківською системою

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Ющенко переконаний, що жодних економічних підстав для нинішнього рівня валютного курсу немає. Про це він заявив під час сьогоднішньої наради.
Ющенко закликав відновити довіоу до банків
Ющенко закликав відновити довіоу до банків
Фото: Сайт Президента

Ющенко закликав припинити спроби тиску на банківську систему і Національний банк, які відбуваються останні 3-4 місяці.

"Банківська система в будь-якій країні є основою для розвитку національної економіки. Насильство, яке відбувається в останні місяці в банківській системі, ці постійні спроби кадрових змін і ручного управління завдали країні непоправної шкоди. Такого негативного вкладу нам не могла дати навіть міжнародна фінансова криза" , - переконаний Президент. Він додав, що через публічні коментарі високопоставлених посадових осіб відбувся масовий відтік вкладів з банків.

"Наша мета - здійснити кроки, які підтримують і посилюють національну банківську систему", - сказав Президент і зазначив, що першочергове завдання - відновити довіру до банків.

Також він заявив, що кризові явища в українській економіці відбуваються на тлі прогнозованої на 2009 рік стагнації у світовій економіці. "Такого виклику перед національним співтовариством у нас не було багато років", - сказав Президент.

Раніше повідомлялося, що МВФ і СБ мають намір допомогти українській банківській системі в подоланні банківської та економічної кризи в країні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь