Переключиться на мобильную версию

Тимошенко позбавить рефінансування банки без тимчасової адміністрації

Назад к разделу Финансы
Уряд візьме участь у капіталізації лише тих банків, в які введено спеціальні тимчасові адміністрації. Таке рішення Кабмін затвердив обнародуваною постановою N148 "Деякі питання участі держави в капіталізації банків".
Нові умови рефінансування банків
Нові умови рефінансування банків
tymoshenko.com.ua

"Держава може брати участь у капіталізації банку за умови, що їй передається одноосібно або разом з іншим інвестором у разі укладення договору про спільну участь у капіталізації банку не менше 50% плюс одна акція", - така більш м'яка умова міститься в новій редакції порядку про участь держави в капіталізації банків.

Колишній варіант, який затверджено 4 листопада, містив умову про обов'язкову передачу у власність держави 50% +1 акцію банку.

Крім того, нова версія порядку дає право ініціативи щодо питання участі держави в капіталізації банку не тільки Національному банку, а також Мінфіну та власникам банку (які звертаються в Мінфін), хоча наступний етап - подання Нацбанком пропозиції Мінфіну - збережено.
Водночас, у ньому відсутня анонсована першим віце-прем'єром Олександром Турчиновим норма про згоду держави купувати привілейовані акції в рамках капіталізації банку.

Нагадаємо, Родовід Банк звернувся до держави з пропозицією про капіталізацію, пропонуючи спільну участь в купівлі контрольного пакету з групою компаній Istil.

Варто зазначити, що Родовід Банку немає серед тих дев'яти банків, у які Нацбанк ввів тимчасову адміністрацію. У даний час ця група складається з Укрпромбанку, Західінкомбанку, Одеса-банку, Трансбанку, банків Причорномор'я, Київ, Надра.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь