Переключиться на мобильную версию

Із 9 березня в Україні подорожчають залізничні квитки

Назад к разделу Финансы
Із 9 березня підвищуються тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом. Зокрема, у плацкартних вагонах вартість проїзду зросте на 4,7%, у купейних і СВ - на 7,4%.
Тарифи у загальних вагонах залишаються без змін
Тарифи у загальних вагонах залишаються без змін
uz.gov.ua

Згідно із указом міністерства, з 1 червня передбачено наступний етап індексації тарифів: у плацкартних вагонах - на 4,7%, у купейних і СВ - на 7,4%.

Загальне підвищення вартості проїзду складе 9,5% для плацкартних вагонів і 15% - для купейних і СВ. В Укрзалізниці зазначають, що тарифи у загальних вагонах залишаються без змін.

Крім того, в Укрзалізниці наголошують на тому, що тарифи всеодно залишаються нижчими, ніж у сусідніх країнах. Зокрема, вартість проїзду в плацкартних вагонах російських залізниць вища на 3-64%, в купейному і СВ - на 17-209%.

Зокрема, сьогодні вартість квитка у купейному вагоні поїзда Москва - Санкт-Петербург становить від 179 до 729 грн. Проїзд у купейному вагоні поїзда Київ - Одеса коштує від 95 до 105 грн залежно від виду поїзда.

Крім цього, за даними залізничників, пасажирські перевезення залізничним транспортом в Україні збиткові.

Нагадаємо, у січні міністр транспорту Йосип Вінський заявив, що ціни на пасажирські залізничні перевезення в 2009 році підвищаться на 20%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь