Переключиться на мобильную версию

Китай скупить сировинні активи світу

Назад к разделу Финансы
Китайський фонд національного добробуту China Investment Corp. (CIC) збирається скористатися обвалом цін на сировину та інвестувати в "недооцінені" сировинні активи.

"Багато сировинних товарів зараз недооцінені, і ми розглядаємо можливість інвестицій в них", - заявив виконавчий віце-президент CIC Джесса Ван.

У грудні минулого року фонд повідомив про припинення інвестицій в фінсектор і відтоді шукав інші можливості для вкладення коштів.

Компанії Китаю в лютому повідомили про плани інвестувати $ 22 млрд. у гірничодобувні підприємства, чим забезпечили стабільні поставки та більш повільне зростання цін на залізну руду, мідь і цинк в майбутньому.

Статутний капітал China Investment Corp. становить $ 200 млрд. Компанію створив уряд КНР для інвестицій на закордонних фінансових ринках, однак масштабні втрати в фінсекторі змусили фонд перейти на інші ринки.

Китай повинен використати свої величезні золотовалютні резерви ($ 1,95 трлн, Китай займає за цим показником 1-е місце в світі) для придбання ресурсів за кордоном, вважає заступник директора бюро політичних досліджень правлячої Компартії КНР Чжен Сіньлі.

Нагадаємо, влада КНР заявила про намір придбати не тільки сировинні, але й виробничі активи по всьому світу. Таким чином Китай має намір боротися не тільки з браком власних ресурсів, але й забезпечити промисловість на майбутнє.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь