Переключиться на мобильную версию

Кожному японцю видадуть по $ 120

Назад к разделу Финансы
Японський парламент прийняв закон, згідно з яким кожен житель країни отримає близько 120 доларів готівкою, повідомляє Бі-бі-сі.

План загальною вартістю близько 20 млрд доларів передбачає, що на одного громадянина країни припадає, щонайменше, близько 12 тис. ієн (приблизно 120 доларів).

При цьому діти до 18 років і люди старше 65 років отримають по 20 тис. ієн.

Передбачається, що ці гроші допоможуть економіці, яка опинилася в рецесії.

План був запропонований ще в жовтні минулого року. Критики закону називають його популістським і вважають, що все це спрямовано на підтримку популярності прем'єр-міністра країни Таро Ассо. На їхню думку, замість того, щоб стимулювати торгівлю, виконання плану призведе лише до збільшення і без того чималого бюджетного дефіциту.

Втім, як вважають деякі експерти, не варто сподіватися на те, що виділені гроші негайно потраплять в економіку. Причина - в традиційній ощадності японців.

Закон був прийнятий після того, як нижня палата, яка контролюється прихильниками уряду, змогла подолати вето, накладене на проект верхньою палатою, в якій домінує опозиція.

Нагадаємо, обсяг промислового виробництва в Японії в січні 2009 року з урахуванням сезонних коливань знизився в порівнянні з груднем на 10%.

Згідно з середньою оцінкою аналітиків, японський ВВП у жовтні-грудні 2008 року впав на 11,7% у річному вимірі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь