Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Золото демонструє відскок

Назад к разделу Финансы
Восьмиденне падіння ціни золота має всі шанси перерватися сьогодні, після досягнення вчора позначки в $ 906,5 за унцію, повідомили Корреспондент.net у компанії Astrum Investment Management.
Золото зросте у ціні
Золото зросте у ціні
news.1plus1.ua

"Так, ранкові котирування перебували в діапазоні $ 910-920 за унцію. На нашу думку, однією з можливих причин зниження ціни золота в останні тижні лютого могла бути фіксація прибутку по золоту для покриття збитків від падіння котирувань акцій", - пояснює фінансовий аналітик Astrum Investment Management Олександр Шкурпат.

За його словами, поточне зростання цін на нафту може підсилити очікування підвищення інфляції та підвищити попит на золото, яке є одним із кращих інструментів страхування інфляційних ризиків.

Більш того, пояснює експерт, значне збільшення боргового навантаження на долар, внаслідок збільшення дефіциту бюджету США до $ 1,17 трлн у 2010 році повинне сприяти росту інфляції США в довгостроковому періоді.

"Таким чином, до кінця 2009 року ціна золота може перевищити максимум минулого року в $ 1007 за унцію", - прогнозує Шкурпат.

Водночас, заява прем'єр-міністра Китаю про виділення додаткових фінансових коштів для стимулювання зростання економіки країни в 2009 році призвела вчора до зростання ціни нафти марки Crude на 9%.

"Сьогодні ми очікуємо, що торги з нафти пройдуть у діапазоні $45-46 за барель. Додатковим поштовхом до зростання цін на нафту стало те, що всупереч очікуванням, запаси нафти в США на кінець минулого тижня знизилися на 0,8 млн. барелів до 351 млн. барелів", - розповідає фінансовий аналітик Astrum Investment Management.

Крім того, зазначає він, завантаження потужностей американських нафтопереробників виросла на 1,8 п.п. до 83,1% в останній тиждень лютого, що збільшило попит на нафту і тиск на зростання її ціни.

"Враховуючи зазначені сигнали про підвищення попиту на нафту, ми вважаємо, що ціна нафти до кінця тижня може залишитися вище позначки в $ 45 за барель", - прогнозує експерт.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь