Переключиться на мобильную версию

Литвин: Сьогодні в Україні неможливо виконати всі умови МВФ

Назад к разделу Финансы
На думку спікера Верховної Ради Володимира Литвина, при сьогоднішніх реаліях в Україні не можна виконати всі умови Міжнародного валютного фонду для подальшого співробітництва з цією організацією.
З нами будуть співпрацювати
З нами будуть співпрацювати
lenta.ru
Про це він заявив сьогодні в інтерв'ю журналістам, перебуваючи в Черкаській області.

"Є ряд рекомендацій Міжнародного валютного фонду, які, очевидно, не можуть бути реалізовані в найближчій перспективі Україною", - сказав Литвин. Зокрема, за його словами, це стосується підвищення щороку пенсійного віку та підвищення тарифів на ЖКП.

Литвин пояснює це тим, що необхідно враховувати рівень матеріально-соціального забезпечення та економічну ситуацію. "Тому нам потрібно виходити з того, що потрібно зробити, щоб ми передбачувано розвивалися, і тоді з нами будуть співпрацювати", - сказав голова українського парламенту.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд 5 листопада 2008 року ухвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту в обсязі 16,43 млрд. доларів для зміцнення довіри у фінансовому секторі та допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи.

У суботу, 7 березня, за інформацією видання Дзеркало тижня, МВФ повернув звернення вищих посадових осіб України на доопрацювання без розгляду керівництвом фонду. Документ був направлений Президентом, прем'єр-міністром та головою Нацбанку України на отримання другого траншу кредиту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь