Переключиться на мобильную версию

Газпром і Угорський банк розвитку створили СП з будівництва Південного потоку

Назад к разделу Финансы
Голова правління ВАТ Газпром Олексій Міллер і президент Угорського банку розвитку Янош Ерош підписали базову угоду про співпрацю з будівництва газопроводу і транзиту природного газу через територію Угорщини в рамках проекту Південний потік.
Оцінкова вартість проекту - до 25 млрд євро
Оцінкова вартість проекту - до 25 млрд євро
lenta.ru

Документ встановлює принципи співпраці сторін на передінвестиційній, а також подальшій стадіях проекту. Зокрема, в ньому визначаються умови, порядок створення та механізми діяльності спільного підприємства, яке буде засноване на паритетній основі для підготовки проекту будівництва угорської ділянки газопроводу Південний потік.

Газопровід Південний потік повинен пройти від чорноморського узбережжя Росії до Болгарії чи Румунії, а потім продовжитися до півдня Італії та Австрії.

Для реалізації сухопутної частини проекту за кордоном з Болгарією, Сербією, Угорщиною та Грецією підписані міжурядові угоди. На стадії узгодження знаходиться проект відповідної угоди зі Словенією, планується підписання міжурядової угоди з Австрією.

Потужність нової газопровідної системи планується в обсязі 31-47 млрд кубометрів на рік. Оцінкова вартість - до 25 млрд євро.

Російсько-угорська міжурядова угода передбачає установку на паритетних засадах спільного підприємства для проектування, будівництва та експлуатації угорської ділянки газопроводу Південний потік потужністю не менше 10 млрд куб. метрів на рік і спорудження сполученого с ним підземного газосховища ємністю не менше 1 млрд куб. метрів.

Як повідомлялося, за даними дослідження консалтингової компанії AT Kearney, потреба Європи в газі до 2020 року збільшиться на 70%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь