Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Нафта і золото знижуються в ціні

Назад к разделу Финансы
Після вчорашнього росту цін на нафту і золото протилежна тенденція спостерігається на ринку сьогодні, заявив фінансовий аналітик Astrum Investment Management Олександр Шкурпат.
Ціни на золото пішли донизу
Ціни на золото пішли донизу
reuters

Ціна нафти вчора коректувалася вниз на 2,9%. Головною причиною зниження ціни стало оприлюднення результатів опитування Bloomberg щодо зміни запасів нафти в США за станом на кінець минулого тижня.
Опитування показало, що аналітики прогнозують збільшення запасів нафти в США, внаслідок триваючого скорочення попиту на нафту. Сьогодні ціна нафти коливається в діапазоні 45-46 дол за барель.

Ми очікуємо різноспрямовану динаміку цін на сиру нафту до кінця поточного тижня на спекуляціях про найбільш ймовірний результат зустрічі представників країн-учасниць ОПЕК, запланованої на 15 березня. На нашу думку ОПЕК знову знизить видобуток нафти, згідно з попередніми даними МВФ за погіршення прогнозу зростання світової економіки в 2009 році. Отже, ми побачимо тиск на підвищення ціни нафти, ціна якої може зрости до 50 дол за барель після 15 березня.

Учорашня спроба ралі на провідних фондових майданчиках світу, спровокувала чергове зниження ціни золота. Так, сьогоднішні торги по золоту проходять в діапазоні 890-900 дол за унцію. На нашу думку, позитивні новини з банківського сектору США, спровокував ралі на фондових майданчиках, не є достатніми для встановлення сталого зростання котирувань акцій.

Отже, ми не бачимо підстав для подальшого зниження попиту на золото як інструмент збереження вартості. Таким чином, ми очікуємо, що ціна золота повернеться в діапазон 900-950 дол за унцію до кінця поточного місяця.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь