Переключиться на мобильную версию

Ющенко: Програма МВФ є ключовим елементом антикризових заходів

Назад к разделу Финансы
Програма Міжнародного валютного фонду є ключовим елементом антикризових заходів в Україні. Про це сказав Глава держави Віктор Ющенко сьогодні в інтерв'ю британському телеканалу Channel 4.
Ющенко: Це - базовий документ для України в 2009 році
Ющенко: Це - базовий документ для України в 2009 році
АР

"Це - базовий документ для України в 2009 році", - підкреслив Президент України і зазначив, що програма МВФ "є дуже важливою для нашої країни на даному етапі, адже вона стосується проведення змін та реформ в бюджетній та соціальній сферах, у ряді галузей економіки".

Однак, за його словами, сьогодні уряд України не погоджується виконати необхідні умови для отримання Україною другого траншу кредиту МВФ, в першу чергу, стосовно перегляду державного бюджету 2009 року та скасування необґрунтованих популістських соціальних рішень.

Говорячи про подолання світової економічної кризи та її наслідків, Ющенко висловив надію, що міжнародне співтовариство діятиме в цьому напрямку спільно.

Глава держави під час інтерв'ю також відповів на низку запитань про внутрішньо-економічну ситуацію в нашій державі, охарактеризував нинішній стан російсько-українських відносин.

Як повідомлялося, сьогодні уряд України затвердив рішення для співробітництва з МВФ та отримання другого траншу кредиту. У свою чергу, Міжнародний валютний фонд і Світовий банк привітали рішення, які прийнято Кабінетом Міністрів, але утрималися від прогнозів щодо надання траншу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь