Переключиться на мобильную версию

Глава Мінфіну: МВФ погодився на дефіцит держбюджету в розмірі 3%

Назад к разделу Финансы
Міжнародний валютний фонд погодився на дефіцит держбюджету України в розмірі 3%. Про це повідомив після закінчення засідання уряду в.о. міністра фінансів Ігор Уманський.
Мова про дату повернення місії МВФ не йде – Уманський
Мова про дату повернення місії МВФ не йде – Уманський
minfin.gov.ua

"Проблема не в самому дефіциті бюджету, а в тому, щоб показати реальні джерела його погашення в наступні роки", - підкреслив Уманський.

Він уточнив, що серед таких джерел уряд бачить проведення в Україні приватизації великих стратегічних об'єктів.

"На даний час не йде мова про дату повернення місії МВФ в Україну", - сказав Уманський.

За його словами, неврегульованими з МВФ в даний час залишаються також питання з пенсійного законодавства та акцизного збору.

Раніше прем'єр Юлія Тимошенко запевнила, що пенсійний вік в Україні не буде підвищений. Як заявив напередодні лідер Партії регіонів Віктор Янукович, підвищення пенсійного віку і є однією з умов отримання другого траншу від МВФ.

Також голова Верховної Ради Володимир Литвин сказав, що при сьогоднішніх реаліях в Україні не можна виконати всі умови Міжнародного валютного фонду. Зокрема, за його словами, це стосується підвищення щороку пенсійного віку та підвищення тарифів на ЖКП

Як повідомлялося, сьогодні, 11 березня, уряд України затвердив рішення для співробітництва з МВФ та отримання другого траншу кредиту. У свою чергу Міжнародний валютний фонд і Світовий банк привітали рішення, прийняті Кабінетом Міністрів, але утрималися від прогнозів щодо надання траншу.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь