Переключиться на мобильную версию

Огляд ринків: Америка продемонструвала рекордне зростання

Назад к разделу Финансы
Американський фондовий ринок учора зріс, продемонструвавши найбільше триденне зростання з листопада 2008 року.
Огляд ринків: Америка продемонструвала рекордне зростання
Огляд ринків: Америка продемонструвала рекордне зростання
АР

Як повідомили Корреспондент.net в компанії Astrum Investment Management, основною рушійною силою зростання стала заява General Electric про те, що зниження корпоративного рейтингу не відобразиться на операційній діяльності промислового гіганта, а також заяву Bank of America про прибуток у січні і лютому 2009 року.

У підсумку індекси S & P 500 і DJIA зросли на 4,1% і 3,5% до 751 і 7170 пунктів, і вийшли з ризикованої зони в районі 700 і 6500 пунктів відповідно. Зростання індексу S & P 500 за підсумками 3 днів склало 11%, а зростання DJIA - 10%.

Глава департаменту аналітики Astrum Investment Management Юрій Бєлінський пояснює, що серед чинників була також відмова General Motors від фінансової допомоги уряду на суму $ 2 млрд., оскільки економія на витратах виявилася вищою за очікування. У підсумку, ціна акцій компанії зросла учора на 17%.

"Тим не менше, загрози для зростання американського фондового ринку залишаються", - говорить він. Так, відповідно до опитування Bloomberg, прибуток компаній, що входять у кошик індексу S & P 500 покаже загальне падіння на 39% у першому кварталі 2009 року, а за підсумками року падіння прибутку може скласти 10%.

Таким чином, говорить аналітик, нинішнє ралі ведмежого ринку може перерватися, як тільки компанії опублікують фінансову звітність за підсумками першого кварталу 2009 року.

Водночас, європейський фондовий ринок у четвер також продемонстрував зростання на зниження ставки рефінансування швейцарським Центральним банком, а також завдяки заявою найбільшого рітейлера Carrefour Європи про те, що компанія продовжить знижувати ціни і відмовиться від частини капітальних витрат.

У результаті, індекс DJ Stoxx 600 зріс на 0,7% до 167 пунктів. "Варто також зазначити зростання акцій Credit Suisse Group внаслідок ослаблення швейцарського франка щодо долара, що підвищить закордонні доходи компанії", - пояснює Бєлінський.

"Як ми й передбачали, зростання акцій європейських компаній виявилося скромнішим, ніж зростання акцій у США через менш оптимістичні очікування стосовно європейських компаній", говорить аналітик.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь