Переключиться на мобильную версию

Швейцарія вирішує долю банківської таємниці

Назад к разделу Финансы
Уряд Швейцарії сьогодні проводить своє засідання, на якому обговорюються випадки ухилення від сплати податків і банківських вкладів.
Швейцарія є найбільшим у світі офшорним фінансовим центром
Швейцарія є найбільшим у світі офшорним фінансовим центром
www.innworldreport.net

Влада цієї країни можуть піти на поступки щодо банківської таємниці, повідомляє K2Kapital.

На майбутній зустрічі G-20 в Лондоні лідери промислово розвинених країн збираються обговорити проблему "податкових гаваней", що раніше спонукало Берн звернутися до групи експертів для внесення пропозицій щодо ослаблення міжнародного тиску в питаннях співпраці з оподаткування.

Прес-секретар швейцарського мінфіну Роланд Майєр заявив, що експерти внесли свої рекомендації до уряду про шляхи вдосконалення податкового співпраці, які могли б позбавити країну від потрапляння в чорний список "податкових гаваней". Останнім часом послідовні дії таких країн як Німеччина, Франція і США, вимагають від влади Швейцарії переглянути своє відношення до банківської таємниці.

Причиною цього став той факт, що кілька офшорних світових центрів керують станами в розмірі $ 7 трлн, згідно з даними Boston Consulting Group шоу.

При цьому саме Швейцарія є найбільшим у світі офшорним фінансовим центром, керуючи $ 2 трлн світових багатств. На країну чинять сильний тиск США, що ведуть розслідування податкових шахрайств з допомогою найбільшого швейцарського банку UBS.

Нагадаємо, раніше UBS погодився виплатити в бюджет США штраф у розмірі 780 млн доларів. Також, у банку тривають проблеми з дотриманням конфіденційності даних про клієнтів банку - уряду відразу декількох країн продовжують вимагати розкрити дані про знаходяться рахунках громадян, яких підозрюють в укриттях доходів.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь