Переключиться на мобильную версию

Vanco готова на переговори з Кабміном, щоб вирішити суперечку в обхід суду

Назад к разделу Финансы
Компанія Vanco Prykerchenska Ltd (Віргінські острови) готова розпочати переговори з Кабінетом Міністрів для позасудового врегулювання суперечки навколо угоди про розподіл продукції (УРП) по Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря.
Vanco: Ми не хочемо ніякого суду за Прикерченську ділянку шельф
Vanco: Ми не хочемо ніякого суду за Прикерченську ділянку шельф
gubkin.ru


Про це повідомив журналістам президент компанії Джим Баун.

"Ми не хочемо ніякого суду. Ми хочемо сісти за стіл переговорів, і якщо ми до цього прийдемо, то всі проблеми можна вирішити досить швидко", - сказав він.

При цьому Баун підкреслив, що компанія до закінчення переговорів, якщо такі будуть, не має наміру припиняти арбітражний процес проти уряду. Президент Vanco Prykerchenska не став уточнювати, на які поступки готова піти компанія в ході переговорів з Кабміном.

"Всі вчинки вже зроблені в СРП. Ми просто хочемо знати, що не влаштовує уряд", - відзначив він.

На його думку, ніяких економічних причин виходити в односторонньому порядку з СРП у уряду не було.

"Значить, є інші, політичні причини, тоді необхідно про це прямо сказати", - сказав Баун. Він знову висловив упевненість, що компанія вийде переможцем у судовому спорі і почне розробку Прикерченської ділянки.

Нагадаємо, угода про розподіл продукції була підписана 19 жовтня 2007 року між Кабміном і компанією Vanco International (Бермудські острови) по Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря.

Vanco International передала всі права і зобов'язання по УРП Vanco Prykerchenska (Віргінські острови).

Це стало основною причиною розриву з боку Кабміну угоди і початку міжнародного розгляду, позивачем у якому виступила Vanco Prykerchenska.

Vanco International є 100%-й дочірньою компанією Vanco Energy Company (США).

Vanco Energy володіє лише 25% Vanco Prykerchenska, іншими власниками виступають: корпорація Донбаська паливно-енергетична компанія (ДПЕК, Донецьк), інвестиційна компанія Integrum Technologies Ltd (Австрія), а також компанія Shadowlight Investments Ltd російського бізнесмена Євгенія Новицького на паритетних засадах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь