Переключиться на мобильную версию

Mazda звернеться за допомогою до держави

Назад к разделу Финансы
Як повідомило агентство Bloomberg, японський автовиробник Mazda Motor Corp. планує звернутися до держави за допомогою, оскільки компанія не в змозі отримати кошти, необхідні для продовження діяльності, на ринку облігацій.
Mazda звернеться за допомогою до держави через неможливість отримати кошти на ринку облігацій
Mazda звернеться за допомогою до держави через неможливість отримати кошти на ринку облігацій
reuters


Ми зараз не можемо продавати бонди. Ринок не функціонує. Умови дуже погані", - заявив глава фінансового підрозділу компанії Нобуесі Тотіо.

Варто відзначити, що Mazda займає друге місце в Японії з експорту автомобілів і передостаннє - в списку кредитних рейтингів автовиробників.

У жовтні-грудні 2008 року Mazda втратила 174 млрд ієн ($ 1,8 млрд) ліквідності з-за різкого зниження продажів автомобілів, перш за все седанів Mazda6, у США і Європі.

"Mazda потребує державних кредитах, оскільки вона дуже вразлива. Компанія важлива для економіки країни, так що вона, швидше за все, зможе отримати допомогу", - вважає головний портфельний менеджер Daiwa SB Investments Коіті Огава.

У той же час, автовиробник очікує збитку за підсумками поточного фінансового року, що завершується 31 березня, у розмірі 13 млрд ієн ($ 135 млн).

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь