Переключиться на мобильную версию

Секретаріат оприлюднив дані про надходження у держбюджет, засекречені Кабміном

Назад к разделу Финансы
Секретаріат заявляє про виконання загального фонду державного бюджету по доходах за період з 1 січня по 19 березня на 68,9% по доходах. Про це говориться у повідомленні прес-служби Президента.
Секретаріат дбає про інформованість громадськості
Секретаріат дбає про інформованість громадськості
rosbalt.ru

"З 24 лютого 2009 року Державне казначейство припинило оприлюднювати на своєму сайті довідки про виконання держбюджету за доходами. Вважаємо, що інформація про реальний стан державних фінансів є важливою для громадськості. З урахуванням цього, Секретаріат Президента, виходячи з наявних у нього даних, інформує про стан виконання держбюджету за доходами станом на 19 березня і готовий робити це надалі ", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, за даними Секретаріату, доходи загального фонду держбюджету за період з 1 січня по 19 березня склали 24,9 млрд гривень або 68,9% від плану на цей період.

За аналогічний період 2008 року доходи загального фонду держбюджету становили 31,2 млрд гривень або 90,3% від плану.

Основні надходження у загальний фонд держбюджету в період з початку року забезпечили Державна митна служба і Державна податкова адміністрація.

Так, Митниця забезпечила надходження до бюджету за цей період 11,8 млрд гривень (65,3% від плану), а Податкова - 10,4 млрд гривень (72,3% від плану).

Витрати загального фонду держбюджету за період з 1 січня по 19 березня профінансовані у обсязі 33,6 млрд гривень або на 83,7% від плану на січень-березень, говориться у повідомленні Секретаріату.

Як повідомлялося, за даними Держказначейства, за січень-лютий 2009 року дохід держбюджету склав 108,2% від плану. До загального та спеціального фонду державного бюджету надійшло 31 млрд 930,6 млн гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь