Переключиться на мобильную версию

Рейтинг привабливості країн для ведення бізнесу: Україна на рівні з Нігерією і Угандою

Назад к разделу Финансы
Журнал Forbes склав рейтинг країн, найбільш привабливих для ведення бізнесу - Україна посіла в ньому 97-е місце.
Також на 97-му місці розташувалася Нігерія. Попередню сходинку зайняв Мазамбік, а на сотому місці розташувалася Уганда. Як повідомляється, під час складання рейтингу до уваги були прийняті показники 127 країн.

Так, перше місце вже другий рік поспіль займає Данія, США друге, замикає трійку - Канада. Інші країни з першої п'ятірки: Сінгапур (піднявся на чотири пункти) і Нова Зеландія (піднялася на сім пунктів). Варто зазначити, що в 2008 році Україна займала 75 місце.

Forbes відзначає зростання українського ВВП у 2006-07 роках, коли спостерігався підвищений попит на металопродукцію - головний експортноорієнтований продукт України. При цьому, підкреслює журнал, у 2008 році зростання ВВП сповільнилося через настання світової економічної кризи.

Також Forbes нагадав і про кредит від МВФ у розмірі $ 16,5 млрд., другий транш якого відкладається через нестабільну політичну ситуацію в країні.

Як повідомлялося, американський журнал Forbes в черговий раз опублікував список найзаможніших людей планети - видання включило в клуб мільярдерів чотирьох представників України.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь