Переключиться на мобильную версию

Ъ: НБУ рефінансував Райффайзен Банк Аваль

Назад к разделу Финансы
НБУ буде рефінансувати банки, які кредитують аграріїв, пише газета КоммерсантЪ-Украина.
НБУ рефінансував Райффайзен Банк Аваль
НБУ рефінансував Райффайзен Банк Аваль
rferl.org

19 березня правління НБУ вирішило виділити 1 млрд гривень Райффайзен Банку Аваль на рефінансування, яке займе більше 40% сегменту агрокредитування, зазначає видання.

"Всю цю суму до копійки банк пообіцяв видати аграріям. Представники Авалю відзвітували, що у них хороший пул позичальників-аграріїв, 80% яких вчасно повернули кредити, і тільки 20% кредитів довелося пролонгувати. Було рефінансовано ще кілька банків, але їм видали невеликі суми", - зазначило джерело в НБУ.

Як повідомляє Ъ, у Райффайзен Банку Аваль підтвердили інформацію про отримання цільового рефінансування. "У нас дуже багато заявок від аграріїв, і така сума дозволить задовольнити більшість з них. Але поки не відомі всі умови надання рефінансування, ми не можемо назвати ставки по кредитах для сільгоспвиробників", - сказав прес-секретар банку Леонід Зябрев.

Нагадаємо, раніше Парламент затвердив зміни до Державного бюджету на 2009 рік. Таким чином, депутати виконали вимогу МВФ про пом'якшення контролю над рефінансуванням банків з боку Кабміну.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь