Переключиться на мобильную версию

Porsche взяла кредит на 10 млрд євро для купівлі акцій Volkswagen

Назад к разделу Финансы
Німецька Porsche SE залучила синдикований кредит на 10 млрд євро для фінансування покупки акцій Volkswagen AG, повідомило агентство Bloomberg.

Фінансова криза і рецесія призвели до того, що Porsche довелося довго обговорювати умови кредиту з банками, говориться у повідомленні компанії. Також концерн зміг укласти рамкову угоду про розширення кредитної лінії до 12,5 млрд євро у найближчі тижні.

Porsche скуповує акції Volkswagen з 2005 року, щоб захистити зв'язки зі своїм найбільшим постачальником. Станом на 5 січня Porsche належало 50,8% акцій Volkswagen, і керівництво автовиробника планує збільшити частку до 75% у поточному році.

Кредитна лінія для Porsche організована групою з 15 банків, включаючи Barclays Capital, Commerzbank, Deutsche Bank, UBS, Credit Suisse, Santander, BNP Paribas, Calyon, UniCredit та інші.

Кредит буде надано у два транші протягом 12 місяців.

Нагадаємо, у листопаді 2008 року Porsche SE вирішила відкласти покупку контрольних акцій Volkswagen, оскільки не хотіла платити за акції за завищеними цінами.

Інтерес Porsche до акцій Volkswagen спровокував зліт її котирувань у кінці жовтня 2008 року, що на нетривалий час зробило Volkswagen найбільшою компанією у світі з ринкової капіталізації.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь