Переключиться на мобильную версию

МВФ виділить Сербії три мільярди євро

Назад к разделу Финансы
25 березня, Сербія досягла з Міжнародним валютним фондом (МВФ) угоди про кредит у розмірі 3 мільярдів євро ($ 4 мільярдів), заявив міністр економіки країни Младжан Дінкіч.
МВФ виділить Сербії три мільярди євро
МВФ виділить Сербії три мільярди євро
image.tsn.ua

"Угода, яку ми досягли з МВФ, є дуже важливою для Сербії, оскільки вона дасть змогу забезпечити стабільність нашої фінансової системи", - цитує агентство Франс Прес слова Дінкіча. 

Варто зазначити, що раніше прем'єр-міністр Сербії Мірко Цветковіч заявив, що країні, яка зіткнулася з серйозними фінансовими проблемами через світову економічну кризу, необхідно від 1,2 до 1,5 мільярда євро для покриття бюджетного дефіциту в 2009 році, і вона розраховує отримати цю суму від міжнародних організацій і банків. 

Так, через глобальну фінансову кризу в Сербії з осені минулого року зафіксовано падіння національної валюти - динара, відтік іноземного капіталу з банківського сектора, скорочення бюджетних доходів. 

Крім того, зростання ВВП країни в цьому році, за останніми прогнозами, може становити від 0,5% до 1%, тоді як кризовий прогноз на 2009 рік становив 6%. 

Нагадаємо, 24 березня уряд Румунії та Міжнародний валютний фонд узгодили умови, на яких країна отримає антикризовий кредит у розмірі 20 мільярдів євро.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь