Переключиться на мобильную версию

Влада Києва має намір у кілька разів підвищити комунальні тарифи

Назад к разделу Финансы
Робоча група міськради Києва із вивчення тарифної політики вважає за необхідне поетапно підвищити тарифи на гаряче і холодне водопостачання, водовідведення та опалення у 1,96-3,18 рази.
Чергове підвищення тарифів
Чергове підвищення тарифів
Фото Тараса Бондаренка

У пояснювальній записці до проекту рішення Київради про тарифи на житлово-комунальні послуги йде мова про те, що тарифи на холодне водопостачання та водовідведення необхідно підвищити у 3,18 рази, або на 3,22 гривень до 4,7 гривень за 1 куб. м при наявності в приміщенні лічильників води.

На думку депутатів, тарифи на гаряче водопостачання та водовідведення необхідно підвищити у 2,54 рази, або на 11,4 гривень до 18,78 гривень за 1 куб. м при наявності лічильників, а на опалення - у 1,96 рази, або на 1,54 гривень до 3,14 гривень за 1 кв. м опалювальної площі.

Робоча група вважає, що у випадку непідвищення тарифів до економічно обґрунтованого рівня сума компенсацій і різниці в тарифах компаніям-виробникам житлокомунпослуг з міськбюджету в 2009 році становитиме 2,855 млрд гривень.

Крім того, проект рішення Київради передбачає скасування встановленого в грудні 2008 року мораторію на підвищення цін і тарифів, приведення тарифів на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованих витрат.

Проект передбачає доручення Київській міській державній адміністрації розробити до квітня графік поетапного введення нових тарифів і введення цих тарифів, згідно із графіком.

За останньою інформацією, секретар Київради Олесь Довгий не зміг відкрити пленарне засідання через відсутність кворуму. У залі зареєструвалися лише 60 депутатів із 120.

Не прийняли участь в реєстрації фракції Блоку Віталія Кличка, Блоку Литвина і Блоку Юлії Тимошенко. Після цього Довгий запросив лідерів фракцій на погоджувальну раду.

Як повідомлялося, раніше перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко заявив, що тарифи на житлово-комунальні послуги для населення Києва можуть зрости не раніше травня цього року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь