Переключиться на мобильную версию

Ющенко розкритикував політику енергозбереження в Україні

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 26 березня, Президент України Віктор Ющенко на нараді з питань забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів у Києві піддав критиці недостатність заходів з енергозбереження.

Так, зазначив Президент, за останні 13 років енергоємність одиниці валового продукту скоротилася майже вдвічі, однак вона все ще втроє вища, ніж одиниці валового продукту в європейських країнах.

"Скоротилася енергоємність валового продукту з 1995 року по 2008 рік удвічі. Якщо порівнювати енергоємність валового продукту з європейськими показниками, то цей показник приблизно втричі завищений, ніж у середньостатистичній країні Європи", - сказав глава держави.

Також Ющенко зазначив, що політика енергозбереження в Україні залишає бажати кращого. Він вважає, найчастіше в Україні обігрівається повітря, ґрунт, каналізація, асфальт.

"Ось це політика енергозбереження України, це урядова політика, політика місцевих органів влади", - обурився Президент.

Він зазначив, що "обігріваючи повітря", необхідно враховувати, що "на це ми витрачаємо кожен третій куб газу, закупленого у Росії". "Це логіка банкрутства держави!", - Сказав Президент.

Ющенко також зазначив, що, інтегруючись в Європу, "ми залишаємо за собою абсолютно азійський тип формування ринку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь