Переключиться на мобильную версию

Google звільнить ще 200 осіб

Назад к разделу Финансы
Компанія Google має намір скоротити ще 200 співробітників на тлі боротьби з кризою.
Компанія Google має намір скоротити ще 200 співробітників
Компанія Google має намір скоротити ще 200 співробітників
etv24.ee

Як повідомили представники компанії, скорочення торкнуться підрозділів із продажу та маркетингу. Вони також зазначили, що компанія "взяла на роботу занадто багато співробітників, які дублювали діяльність один одного".

Це вже другий етап скорочень за 2009 рік. Раніше Google оголосила про скорочення 100 осіб.

Google володіє найпопулярнішим у світі пошуковцем. Основна частка виручки компанії припадає на надходження від реклами, пов'язаної з пошуковими запитами. Незважаючи на те, що криза серйозно торкнулася фірм, які діють в індустрії інтернету, Google займає досить стійке становище. Чистий прибуток американського інтернет-гіганта за 2008 р. зріс менше ніж на 1% і склав 4,23 млрд доларів у порівнянні з аналогічним показником, який зафіксовано роком раніше на позначці 4,2 млрд доларів. Виручка корпорації за 2008 р. збільшилася на 31% і досягла 21,8 млрд доларів проти виручки у 16,6 млрд доларів роком раніше. Операційний прибуток Google за підсумками 2008 р. зріс на 30% - до 6,63 млрд із 5,1 млрд доларів.

Нагадаємо, зарплата генерального директора та двох засновників найбільшого пошукового інтернет-порталу Google за 2008 рік становила лише 3 долари.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь