Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз почав буріння першої свердловини в ОАЕ

Назад к разделу Финансы
29 березня НАК Нафтогаз України почала буріння першої пошукової свердловини Hamad-1 на території емірату Аль-Фуджейра (ОАЕ). Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.
Термін дії угоди - 29 років
Термін дії угоди - 29 років
reuters

Буріння свердловини проводиться в ході реалізації проекту з розвідки та розробки родовищ вуглеводнів.

Проектна глибина свердловини - 5500 м. У результаті буріння очікується отримати приплив природного газу і газоконденсату.

Нагадаємо, 26 січня 2005 року був підписаний контракт про пайовий розподіл продукції між урядом емірату Аль-Фуджейра (ОАЕ), НАК Нафтогаз України і Naftogaz Middle East LLC, яким передбачено проведення робіт з пошуку та розвідки родовищ вуглеводнів на території емірату Аль-Фуджейра, і у випадку відкриття запасів - їх розробку та експлуатацію.

Згідно з контрактом, роботи з пошуку та видобутку енергоресурсів було заплановано проводити на 4 блоках - двох на суші та двох на морському шельфі Оманської затоки. На першому етапі передбачалося буріння 2 пошукових і 4 розвідувальних свердловин.

6 травня 2005 року підписано Угоду про реалізацію інвестиційного проекту та розподіл прибутку між НАК Нафтогаз України, ТПП Аль-Джазіра та компанією Naftogaz Middle East LLC

Основні характеристики проекту:

- Термін дії угоди - 29 років, з них період розвідки - 4 роки;

- Проектний видобуток природного газу - 47 млрд куб. м;

- Проектний видобуток конденсату - 14,9 млн т.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь