Переключиться на мобильную версию

НБУ розповів, що потрібно зробити з грошима населення

Назад к разделу Финансы
Необхідно повернути у фінансовий сектор гроші, що обертаються сьогодні поза банківською системою, повідомив виконавчий директор з економічних питань НБУ Ігор Шумило.
Шумило: Переважають настрої очікування
Шумило: Переважають настрої очікування
diamatik.org

За його словами, усе залежить від довіри суспільства до економічних орієнтирів: розміру інфляції, ситуації на валютному ринку.

"Без цієї довіри поведінка суб'єктів господарювання і населення буде іншою. Переважають настрої очікування. Бізнес і люди дивляться, і тому немає руху коштів у банки", - зазначив він.

Також він вважає, що не останню роль у відновленні довіри до фінансового сектора має загальна позиція НБУ та уряду щодо прогнозу інфляції.

Шумило констатував, що якщо ця позиція буде єдиною, "якщо люди будуть бачити це, тоді більше шансів, що кошти направлятимуться в банківську систему і в економіку".

Крім того, в НБУ спростовують інформацію Секретаріату Президента про те, що Нацбанк не здійснює заходів впливу на банки, що займаються спекуляціями на валютному ринку.

За словами Шумила, стосовно таких банків задіяно санкції - попередження, штрафи, закриття відділень. При цьому він зазначив, що, можливо, НБУ "затягнув процес" застосування санкцій.

Нагадаємо, учора перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак заявив, що Президент України Віктор Ющенко стурбований відсутністю реакції НБУ на такі порушення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь