Переключиться на мобильную версию

Ъ: Сільпо випустить облігації

Назад к разделу Финансы
Сільпо рітейл, що входить у структуру найбільшого оператора продуктової роздрібної торгівлі в Україні Fozzy Group, вирішила залучити 350 млн грн шляхом випуску облігацій, пише газета КоммерсантЪ-Украина. 100% паперів викупить одна зі структур Fozzy, що до.
Сільпо випустить облігації
Сільпо випустить облігації
2buy.ua

Наглядова рада ЗАТ Сільпо рітейл, що входить до складу найбільшого оператора продуктового роздробу Fozzy Group (оборот продуктового роздрібного підрозділу в 2008 р. - 10,2 млрд грн) прийняла рішення провести закрите розміщення іменних процентних забезпечених облігацій серії A на суму 350 млн грн, говориться у повідомленні компанії у системі розкриття інформації ДКЦПФР.

Папери номіналом 1 тис. грн будуть випущені у бездокументарній формі терміном обігу до 24 червня 2018 р. "Розміщення випуску планується провести з 15 травня по 23 червня, викуп буде здійснюватися кількома траншами. Ставка з цінних паперів встановлена у розмірі 25% на весь період звернення, зазначає газета.

Згідно з повідомленням компанії, 100% передбачуваного випуску планує викупити ВАТ Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Рітейл Капітал, що є членом спостережної ради Сільпо рітейл. Рітейл Партнерс належить ГК Fozzy Group, основним завданням якої є структуризація фінансових потоків всередині групи компаній. Залучені кошти будуть спрямовані на рефінансування кредитів, залучених від ЗАТ Фоззі і ТОВ Фоззі-Фуд, що входять у групу компаній, говориться у повідомленні.

Випуск облігацій для рефінансування боргів усередині групи дозволить мінімізувати її фінансові ризики у майбутньому.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь