Переключиться на мобильную версию

Ринок українських єврооблігацій: ралі триває

Назад к разделу Финансы
Протягом усього минулого тижня на українському ринку єврооблігацій спостерігався ріст, повідомив Корреспондент.net експерт з борговому ринку інвестиційної компанії Concorde Capital Олександр Климчук.
Ринок українських єврооблігацій: ралі триває
Ринок українських єврооблігацій: ралі триває
reuters

  
Ринок українських єврооблігацій: ралі продовжується

"Таким чином, ралі на ринку боргових паперів України триває вже четвертий тиждень поспіль", - пояснює він.

За словами експерта, піком зростання апетитів до Українського ризику став минулий четвер. У цей день спостерігалося зростання на всіх світових фондових майданчиках, а також відновився ріст котирувань на товарних ринках.

"Покращення глобальних інвестиційних настроїв стало реакцією ринку на підсумки саміту країн двадцятки, за результатами якого було прийнято рішення про надання допомоги світовій економіці в розмірі $ 1,1 трлн", - каже Климчук.

Він зазначає, що продавці продовжували диктувати свої умови: на ринку непросто знайти Українські Єврооблігації з погашенням в найближчі три роки, ціни яких виросли за минулий тиждень менш ніж на 5%.

"Багато паперів навіть з низькою кредитною якістю виросли в ціні більш ніж на 20%. Серед таких бумах виділились облігації Банку Надра, підскочивши на цілих 35-40%", - розповідає Климчук.

При цьому він каже, що внаслідок зростання цін за останній місяць прибутковість по суверенних єврооблігаціях у доларах значно знизилася по всій кривій. Зокрема, розповів експерт, за коротким паперів з погашенням у серпні 2009 року прибутковість впала з 88% до 49% річних, а за паперами з погашенням у листопаді 2017 року з 26% до майже 20.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь