Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз розрахувався з Газпромом за куплений у березні газ

Назад к разделу Финансы
Національна акціонерна компанія (НАК) Нафтогаз України перерахувала ВАТ Газпром кошти за поставлений російською компанією в березні природний газ.
Сплачено
Сплачено
podrobnosti.ua

Про це повідомив керівник прес-центру НАК Валентин Землянський. 

Зі слів Землянського, компанія переказала необхідну суму коштів на рахунки Газпрому і тим самим розрахувалася за газ, поставлений у березні. 

Нафтогаз України повинен розраховуватися за поставлений газ до 7 числа місяця, наступного за місяцем поставки, інакше набуде чинності умова угоди про подальшу закупівлю газу тільки за передоплатою. 

У першому кварталі російський газ поставлявся в Україну за максимальною ціною $ 360 за тисячу кубометрів. У наступні періоди ціна буде слідувати за динамікою цін на нафтопродукти. За попередніми розрахунками Газпрому, у другому кварталі ціна становитиме $ 280 за тисячу кубометрів. За прогнозами українського уряду середньорічна ціна в поточному році буде значно нижчою - $ 228,8 за тисячу кубометрів. 

У січні-березні 2009 року Україні буде потрібно близько 2,5 млрд. кубометрів імпортованого природного газу. 

Українська сторона офіційно заявляла, що зацікавлена в скороченні законтрактованих обсягів імпорту в 2009 році з 40 млрд. кубометрів до 33 млрд. кубометрів. 

Нагадаємо, 2 квітня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко пообіцяла, що Україна вчасно розрахується з Газпромом за спожитий у березні газ. "З 1 січня всі розрахунки за газ проходять вчасно і в повному обсязі. Ми розрахувалися вчасно в лютому і саме так розрахуємося у березні перед Газпромом, як і передбачено контрактом", - констатувала прем'єр.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь