Переключиться на мобильную версию

Американська Setton Pistachio відкликає з України поставки фісташок через підозри в зараженні їх сальмонелою

Назад к разделу Финансы
Setton Pistachio of Terra Bella, Inc. (США) оголосила Україну у списку країн, з яких вона відкликає фісташки свого виробництва через підозри в зараженні їх сальмонелою.
Фісташки
Фісташки
dikorosi.lv

Як йдеться в повідомленні американської компанії, вона направила відповідні повідомлення своїм комерційним споживачам з інструкціями щодо повернення або знищення продукції, а також попередження споживачів про її відкликання.

Setton Pistachio не уточнює обсяги поставок в окремі країни, у списку яких, крім України та США, також Канада, Корея, Німеччина, Австралія, Швейцарія, Великобританія, Франція, Кіпр, Греція, Ліван, Норвегія та Еквадор.  

Раніше повідомлялося, що Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) повідомило про декілька випадків зараження сальмонельозом, можливою причиною яких стало вживання фісташок.  

Потім фахівці компанії Kraft Foods виявили збудник сальмонельозу в горішках, які були закуплені в каліфорнійської фірми Setton Pistachio, FDA звернувся до компанії з проханням відкликати фісташки, і Setton Pistachio виконала їх пораду. 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь