Переключиться на мобильную версию

Київзеленбуд зловили на порушеннях на 3,3 млн

Назад к разделу Финансы
Контрольно-ревізійне управління Києва в результаті контрольної перевірки Київзеленбуду виявило ряд законодавчих порушень з фінансових питань на суму 3,3 млн гривень.
КРУ перевірило Київзеленбуд
КРУ перевірило Київзеленбуд
rferl.org

Контрольно-ревізійне управління Києва завершило планову ревізію фінансово-господарської діяльності в Київському комунальному об'єднанні зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста Київзеленбуд за період з 1 жовтня 2006 по 1 жовтня 2008 року.

Матеріали ревізії передано до Прокуратури Шевченківського району Києва, повідомляють у КРУ.

У результаті перевірки Київзеленбуду був встановлений наступний ряд порушень законодавства з фінансових питань та ведення обліку на загальну суму 3,3 млн гривень:

- Підрядні організації завищили вартість виконаних робіт по капітальному будівництву на 70,4 тис. гривень;

- У бухгалтерському обліку вважається прострочена дебіторська заборгованість, термін позовної давності якої минув, на суму 17,33 тис. гривень;

- Не була проведена індексація оплати праці, через що працівники Київзеленбуду за рік недоотримали 5,36 тис. гривень;

- Були виплачені зайві кошти на відрядження - на 0,86 тис. гривень.

Крім цього, встановлено незаконне списання пально-мастильних матеріалів на 1,22 тис. гривень, надлишки матеріальних цінностей - на 1,12 тис. грн., а також оплату за послуги з охорони об'єкта без проведення тендерних процедур на суму 70,65 тис. гривень.

Перевірка виявила також, що внаслідок неправильного розрахунку вартості орендної плати Київзеленбуд недорахувався і, у підсумку, недоотримав від орендаря 54 тис. гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь