Переключиться на мобильную версию

Boeing скорочує виробництво літаків

Назад к разделу Финансы
Американський авіабудівний концерн Boeing скоротить щомісячне виробництво Boeing 777 з семи до п'яти лайнерів, говориться в повідомленні компанії.
Boeing скорочує виробництво літаків
Boeing скорочує виробництво літаків
boston.com
Зокрема, зниження обсягів виробництва розпочнеться з червня 2010 року. Крім того, Boeing відмовиться від планів розширення виробництва лайнерів 747-8 та 767-ї моделі. У той же час, обсяги випуску Boeing 737 не зміняться.

Компанія відзначає, що основною причиною зниження обсягів виробництва лайнерів Boeing є зниження прибутку за підсумками роботи компанії в першому кварталі 2009 року.

За попередніми підрахунками концерн очікує зниження прибутку на 0,38 долара на кожну акцію. Повний фінансовий звіт Boeing планує оприлюднити 22 квітня 2009 року.

Крім того, плани компанії скоротити виробництво деяких своїх лайнерів пов'язані також з проханнями замовників, що зіткнулися з труднощами в результаті глобальної фінансово-економічної кризи.

Варто при цьому зазначити, що жодне із замовлень у портфелі Boeing на лайнери серій 767, 747 і 777 в 2009 році скасовано не було, однак деякі клієнти попросили відстрочити поставки літаків.

Нагадаємо, наприкінці січня 2009 року концерн Boeing оголосив про те, що він отримав відмову від придбання нових літаків 787 Dreamliner. Від покупки лайнерів відмовилася російська компанія S7 (колишня Сибір), яка в 2007 році уклала з Boeing контракт на придбання 15 літаків 787.

Boeing є найбільшою в світі авіабудівної компанією. Зараз портфель замовлень компанії перевищує 3500 заявок. За підсумками 2008 року Boeing отримав чистий прибуток у розмірі $ 2,67 мільярда.

Раніше повідомлялося, що в липні та вересні 2009 року авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України введе в експлуатацію два нових літака Boeing 737-800, виготовлених на заводі концерну Boeing в Сіетлі за замовленням авіакомпанії.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь