Переключиться на мобильную версию

Укрзалізниця збільшить кількість пасажирських потягів у святкові дні

Назад к разделу Финансы
Державна адміністрація залізничного транспорту Укрзалізниця збільшила кількість додаткових потягів для перевезення пасажирів у період великодніх та травневих свят з 6 до 39.
Кількість пасажирських потягів значно зросла
Кількість пасажирських потягів значно зросла
railwayclub.info

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Укрзалізниці.


Зокрема Донецька залізниця додала № 596/595-548/547 за маршрутом Донецьк-Київ та № 590/589 Луганськ-Київ-Ясинувата-Луганськ.

Львівська залізниця додатково призначила потяг № 253/254-591 Івано-Франківськ-Київ-Львів, Одеська залізниця - потяг № 550/257 за маршрутом Одеса-Київ.

Крім того, ПЗЗ додатково призначила потяг № 515/516 за маршрутом Київ-Івано-Франківськ та Південна залізниця додатково призначила потяг № 175/176 Харків-Сімферополь.

Таким чином, станом на 14 квітня, Південно-Західна залізниця призначила 9 додаткових потягів, Придніпровська залізниця - 7, Львівська, Донецька та Південна залізниці призначили по 6 додаткових потягів та Одеська - 5.

Крім того, Російські залізниці у напрямку України призначили 9 потягів, 2 з яких є транзитними.

Станом на 9 квітня Південно-Західна залізниця призначила 8 додаткових потягів, Придніпровська залізниця - 7, Львівська та Південна залізниці призначили по 5 додаткових потягів, Донецька та Одеська по 4.

Нагадаємо, із кінця 2008 року пасажири на сайті Укрзалізниці можуть оформити замовлення на бронювання місць, за допомогою платіжної картки сплатити послугу бронювання та за отриманим кодом викупити квиток у залізничній касі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь