Переключиться на мобильную версию

Кабмін підвищив внесок з пенсійного страхування для підприємців

Назад к разделу Финансы
З 1 травня в Україні внесок з пенсійного страхування для платників податків за спрощеною системою складе 208 грн.
Кабмін підвищив внесок з пенсійного страхування для підприємців
Кабмін підвищив внесок з пенсійного страхування для підприємців
reuters

Про це повідомила міністр праці та соціальної політики України Людмила Денисова сьогодні журналістам у Кабінеті міністрів, коментуючи вчорашнє рішення уряду про збалансуванні бюджету Пенсійного фонду.

"Ми вважаємо, що повинна бути соціальна справедливість по відношенню до всіх людей, у тому числі і в оплаті внесків. Кожен повинен себе страхувати на випадок пенсії. У нас сьогодні пенсійне страхування, тому ті кошти, які вони заплатять, - це мінімальний внесок, який сьогодні становить 208 грн ", - сказала Денисова.

Міністр уточнила, що в даний час за спрощеною системою свої відрахування до Пенсійного фонду здійснюють 1392 млн громадян. При цьому в даний час єдиний фіксований податок становить від 6 до 84 грн.

За словами Денисової, зміна розміру фіксованого податку дозволить додатково залучити в бюджет Пенсійного фонду 1,9 млрд грн за вісім місяців 2009 року.

Крім того, за словами міністра, при нарахуванні пенсії в 2009 році буде використовуватися коефіцієнт вартості одного року трудового стажу в розмірі 1,35.

"Ці два положення вступлять в силу 1 травня 2009 року", - повідомила Денисова.

Раніше повідомлялося, що в січні-лютому Держмитниця і Державна податкова адміністрація (ДПАУ) перерахували до бюджету майже на 700 млн. грн більше податків, ніж було заплановано.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь