Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Ціни нафти та золота в невизначеності

Назад к разделу Финансы
Ціна сирої нафти учора продемонструвала незначне зниження до рівня 49 доларів за барель.
На думку фінансового аналітика Astrum Investment Management Олександра Шкурпата, основним фактором зниження стала публікація звіту про стан запасів пального в США на кінець минулого тижня. Згідно із опублікованими даними, рівень запасів зріс до максимального значення за останні 19 років.

Вже третій день поспіль котирування сирої нафти коливаються в діапазоні 49-50 доларів за барель.

Експерт припускає, що сьогоднішній рух ціни нафти також буде формуватися під впливом двох протилежних факторів. По-перше, це посилення очікувань відновлення попиту на пальне на тлі уповільнення падіння економіки в деяких регіонах США. По-друге, зниження росту ВВП Китаю в 1 кварталі 2009 року до 6,1%.

"Таким чином, зробити чіткий прогноз за ціною нафти на сьогодні й на найближчу перспективу досить складно", - коментує Олександр Шкурпат.

До закриття вчорашніх торгів ціна золота незначно зросла, перевищивши позначку 891 долар за унцію.

Головним чинником зростання ціни стало зниження котирувань акцій на фондових ринках Європи та Азії.

Сьогоднішні торги золотом відбуваються у діапазоні 890-900 доларів за унцію, причому даний діапазон торгів зберігається уже третій день поспіль. Аналітик прогнозує, що до кінця квітня динаміка ціни золота також залишається невизначеною.

"Ми вважаємо, що після бурхливого зростання, продемонстрованого в березні і перших днях квітня, світові ринки акцій і сировини знайшли точку рівноваги і поточний боковий тренд може тривати до появи чітких сигналів або про продовження світової рецесії, або про її подолання і початок відновлення", - говорить Шкурпат.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь