Переключиться на мобильную версию

В Україні очікують виходу на ринок нових low-cost авіаперевізників

Назад к разделу Финансы
Замісник міністра транспорту та зв'язку, голова Державіаадміністрації України Олександр Давидов чекає виходу на український ринок нових low-cost перевізників і традиційних авіакомпаній.
В Україні очікують виходу на ринок нових low-cost авіаперевізників
В Україні очікують виходу на ринок нових low-cost авіаперевізників
aerospace-technology.com

Як повідомив Давидов, з low-cost компаній свою заявку подала авіакомпанія Flydubai - на польоти за маршрутом Київ-Дубаї.

"Поки не знаю точно, з якого числа вони почнуть. Дозвільні документи в Державіаадміністрації готуються і, думаю, будуть надані в найближчі дні", - відзначив Давидов.

Також він повідомив, що компанія AirBerlin зараз вивчає ситуацію на ринку, тому що Lufthansa займає всі наявні 28 частот по міжурядовій угоді між Україною та Німеччиною, а українська сторона - тільки 12 частот.

"Тому ми запропонували AirBerlin відкриватися в Україні, зайняти що залишилися 16 частот, за умови, що інвестиції будуть йти до Києва. Вони зараз думають", - сказав Давидов.

Крім того, він зазначив, що з традиційних компаній висловлюють бажання розпочати польоти Сингапурський авіалінії через Емірати і Грецію.

Крім того, грецька компанія Астра подала заявку на 3 частоти з Салоніки до Києва на цілий рік основі. Прогнозується, що авіакомпанія Монтенегро Ейрлайнз з Чорногорії восени цього року отримає дозвіл на регулярні польоти.

"Також американські авіакомпанії висловлюють інтерес: Дельта хоче збільшити частоти в Україну, але поки що заважають наші обмеження по польотам. Ми будемо обговорювати цю тему з авіаційною владою США, так як Україні, безумовно, необхідно розширення польотів на американський континент", - зазначив Давидов.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь