Переключиться на мобильную версию

Падіння промвиробництва в єврозоні склало майже 20%

Назад к разделу Финансы
Промвиробництво в єврозоні, яка об'єднує 16 держав Європи, у лютому 2009 року скоротилося на 2,3 відсотка в порівнянні з січнем.
Промисловість Європи страждає через кризу
Промисловість Європи страждає через кризу
segodnya.ua

Про це йдеться у звіті статистичного агентства Eurostat. Скорочення показника у порівнянні з лютим минулого року склало 18,4 відсотка.
Найбільший спад був зафіксований у секторі виробництва товарів тривалого користування. Зниження цього показника в лютому поточного року склало 4,3 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше. Спад виробництва капітальних товарів, таких як будівельне обладнання, склав три проценти.

Спад промвиробництва в Євросоюзі, в який входять 27 країн Європи, у лютому склав 1,9 відсотка, а порівняно з лютим 2008 року - 18,4 відсотка. Місяцем раніше показник знизився на 2,3 відсотка по відношенню до грудня минулого року.

Зниження промвиробництва в єврозоні у січні 2009 року склало 2,4 відсотка в порівнянні з груднем 2008 року і 16 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як повідомлялося раніше, у березні 2009 року промислове виробництво в Україні зросло на 8,3% порівняно з лютим 2009 року.

При цьому в березні 2009 року промвиробництво скоротилося на 30,4% у порівнянні з березнем 2008 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь