Переключиться на мобильную версию

Україна вдвічі скоротила транзит газу

Назад к разделу Финансы
Транзит природного газу по території України в січні-березні ц.р. скоротився на 50,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року. Про це повідомляє Державний комітет статистики України.
Україна скоротила транзит нафти і газу
Україна скоротила транзит нафти і газу
reuters
За даними комітету, транзит нафти по території України в січні-березні ц.р. скоротився на 7,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2008 року.
Також у повідомленні сказано, що загальна транспортування нафти по нафтопровідної системі України в січні-березні ц.р. збільшилася на 1,6%, а газу - скоротилася на 39,2%.

Держкомстат не наводить натуральні показники транзиту нафти і газу.

У лютому загальний транзит природного газу через територію України скоротився на 44,8%, або на 5,2 млрд куб. м у порівнянні з аналогічним періодом 2008 року до 6,4 млрд куб. м.

Відповідно до статистики за січень, транзит природного газу по території України в країни Європи зменшився в 2,4 рази в порівнянні з січнем 2008 року до 4,41 млрд куб. м.

За даними Держкомстату, в 2008 році транзит природного газу по території України збільшився на 3,8%, у порівнянні з 2007 роком. Транзит нафти по території України в 2008 році скоротився на 17,4%, у порівнянні з 2007 роком. Загальна транспортування нафти з нафтопровідної системі України в 2008 році скоротилася на 19,5%, а газу - збільшився на 0,5%.

Газотранспортна система України перебуває в експлуатації ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України, а нафтотранспортні система - в управлінні ВАТ Укртранснафта.

Як повідомлялося сьогодні, за даними ВАТ Газпром, падіння промислового виробництва в Україні призвело до того, що Україна закуповує у РФ на 40% менше газу, ніж у попередні роки.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь