Переключиться на мобильную версию

LG зафіксувала чистий збиток за підсумками I кварталу

Назад к разделу Финансы
LG Electronics, третій за величиною світовий виробник стільникових телефонів, у січні-березні 2009 року зафіксувала збиток другий квартал поспіль, йдеться у прес-релізі компанії.
LG зафіксувала чистий збиток
LG зафіксувала чистий збиток
mobilewhack.com

Чистий збиток у першому кварталі поточного року склав 197,6 млрд вон ($ 146 млн) у порівнянні з прибутком на рівні 422,2 млрд вон за аналогічний період 2008 року. Консолідована виручка зросла на 10,7% - до 15,89 трлн вон.

Операційний прибуток компанії скоротився на 25% - до 455,6 млрд вон.

Рецесія у Європі, США та Японії змусила споживачів скоротити витрати на побутові електроприлади, телевізори з плоским екраном і мобільні телефони - три основні групи продукції LG. Однак, незважаючи на зниження результатів за останній період, Nomura Holdings Inc. та Deutsche Bank AG підвищили рейтинги LG Electronics за останній місяць на очікуваннях, що збільшення частки ринку мобільних телефонів і телевізорів, яка належить компанії, допоможе їй повернутися до прибутковості у другому кварталі.

Вартість акцій LG не змінилася у ході торгів у вівторок.

Нагадаємо, LG Electronics раніше заявляла, що має намір скоротити свої витрати на 30% щоб покрити збитки від падіння продажів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь