Переключиться на мобильную версию

Чистий прибуток IBM за I квартал скоротився на 1%

Назад к разделу Финансы
Чистий прибуток одного зі світових лідерів у галузі виробництва комп'ютерної техніки International Business Machines (IBM) у I кварталі 2009 року знизився на 1% і склав 2,30 млрд доларів (роком раніше - 2,32 млрд доларів).
Чистий прибуток IBM скоротився
Чистий прибуток IBM скоротився
businessweek.com

Виручка IBM за підсумками I кварталу 2009 року впала на 11% - до 21,7 млрд доларів. Такі дані наводяться у поширеному сьогодні фінансовому звіті корпорації.

Прибуток IBM у перерахунку на акцію у I кварталі 2009 року становив 1,70 доларів, що на 3,7% більше, ніж аналогічний показник річної давності, коли прибуток на акцію склав 1,64 долари. Зростання показника пов'язане зі зменшенням кількості звичайних акцій IBM, що знаходяться в обігу.

Виручка IBM за I квартал (21,7 млрд доларів) виявилася менше прогнозів ринку в районі 22,6 млрд доларів. Зниження виручки IBM обумовлене не тільки економічної рецесією, але й сильним доларом, говориться у прес-релізі компанії. З поправкою на обмінні курси валют обсяг продажів IBM знизився на 4%.

Нагадаємо, за неофіційними даними, до недавнього часу велися переговори про великому злитті у сфері ІТ між компаніями International Business Machines (IBM) Corp. і Sun Microsystems Inc.

На початку квітня від джерел, близьких до переговорного процесу, стало відомо, що переговори були зупинені.

Як повідомлялося, світові поставки персональних комп'ютерів в I кварталі 2009 року склали 67,2 млн штук, що на 6,5% нижче рівня аналогічного періоду 2008 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь