Переключиться на мобильную версию

Volvo Group скоротить 1,5 тис. працівників на підприємствах Швеції

Назад к разделу Финансы
Виробник вантажівок Volvo Group скоротить 1 543 працівника у своїх шведських підрозділах Volvo Trucks, Volvo Construction Equipment, Volvo Penta і Volvo Powertrain.
Volvo Group скоротить 1,5 тис. працівників
Volvo Group скоротить 1,5 тис. працівників
duemotori.com

Про це йдеться в опублікованій сьогодні заяві компанії. Під скорочення потраплять як рядові працівники заводів, так і адміністративний персонал та контрактні працівники.

Відповідно до заяви Volvo, необхідність скорочень викликана важкою економічною ситуацією на ринку виробництва вантажних автомобілів.

Нагадаємо, що чистий прибуток шведського виробника вантажівок Volvo Group у 2008 році знизився на 33,3% - до 10 млрд шведських крон (940 млн євро) проти 15 млрд шведських крон (1,41 млрд євро) за аналогічний період роком раніше. Виручка Volvo Group за звітний період зросла на 6,4% - до 303,6 млрд крон (28,5 млрд євро), тоді як роком раніше цей показник становив 285,4 млрд шведських крон (26,8 млрд євро).

Чисті збитки компанії у VI кварталі 2008 року склали 1,35 млрд шведських крон (127 млн євро) проти 4 млрд шведських крон (376 млн євро) чистого прибутку за аналогічний період роком раніше. Виручка Volvo Group за звітний період знизилася на 9% - до 76,9 млрд крон (7,2 млрд євро), тоді як роком раніше цей показник становив 84,6 млрд шведських крон (7,95 млрд євро).

Компанія Volvo Group є другим за величиною у світі виробником вантажних автомобілів. Компанія випускає вантажівки під власним брендом, а також під марками Nissan Diesel, Renault і Mack.

Крім підрозділу з виробництва вантажівок Volvo Trucks, у Volvo Group входять також компанія з виробництва автобусів Volvo Buses, і підрозділи з виробництва будівельного устаткування (Volvo Construction Equipment), виробництва двигунів та енергетичних систем для морського і промислового застосування (Volvo Penta), виробництва комплектуючих для авіаційних, ракетних і газотурбінних двигунів (Volvo Aero), надання фінансових послуг (Volvo Financial Services).

Нагадаємо, наприкінці березня компанія Ford підтвердила, що веде "попередні дискусії" з декількома партнерами, зацікавленими в придбанні її шведського підрозділу Volvo Cars.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь