Переключиться на мобильную версию

В Оболонському районі Києва за борги відключили від газопостачання котельну

Назад к разделу Финансы
У вівторок, 21 квітня, компанія Київоблгаз припинила газопостачання районної котельні Дніпроводська через борг компанії Київенерго перед дочірньою компанією Національної акціонерної компанії Нафтогаз України - Газ України в розмірі 473 млн. грн.
Київоблгаз відключив від газопостачання котельну Дніпроводську
Київоблгаз відключив від газопостачання котельну Дніпроводську
img.com.ua
Без гарячого водопостачання залишилися 29 житлових будинків та 8 відомчих споруд Оболонського району по вулицях Дніпроводська, 8 Березня, Джерельна, пров. Джерельний. Школа та дитсадок, які обслуговуються котельнею Дніпроводська крім гарячого водопостачання залишилися також без опалення, оскільки після завершення опалювального сезону об'єкти соціальної сфери продовжують отримувати тепло, поки керівники підприємств не звернуться із заявою про припинення опалення, йдеться у відповідному повідомленні Київенерго.

Головною причиною відключення є розрив між витратами Київенерго на виробництво теплової енергії і затвердженими міською владою тарифами, повідомляють у газопостачальній компанії.

"Опалювальний сезон закінчився, але через неврегульованість тарифних питань, проблеми до цього часу залишилися невирішеними. Сьогодні Київтрансгаз попередив АК Київенерго про зниження тиску газу для ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, - а це подача гарячої води більшій частині столиці", заявив комерційний директор АК Київенерго Сергій Чех.

Чех: Опалювальний сезон закінчився, але через неврегульованість тарифних питань, проблеми до цього часу залишилися невирішеними. Сьогодні Київтрансгаз попередив АК Київенерго про зниження тиску газу для ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, - а це подача гарячої води більшій частині столиці
Компанія нагадує, що 3 листопада в минулому році через відсутність лімітів газу Київоблгаз уже припиняв газопостачання РК Дніпроводська.

Як повідомлялося сьогодні, 22 квітня, Київська міськдержадміністрація виключає відключення городян-боржників від житлово-комунальних послуг за борги в період фінансово-економічної кризи.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь