Переключиться на мобильную версию

Nestle має намір виробляти Nescafe, Kitkat і Nuts на Світоч

Назад к разделу Финансы
Компанія Nestle планує в кінці 2009 - початку 2010 року запустити на Львівській кондитерській фабриці Світоч виробництво розчинної кави Nescafe і батончиків Kitkat і Nuts.
Nestle має намір виробляти Nescafe, Kitkat і Nuts у Львові
Nestle має намір виробляти Nescafe, Kitkat і Nuts у Львові
imagesbusinessweek.com

"Запуск цих ліній - це кінець цього - початок наступного року", - сказав директор з корпоративних питань компанії Nestle в Україні та Молдові Геннадій Радченко журналістам у Києві в середу.

За його словами, із запуском виробництва батончиків Kitkat і Nuts компанія відмовиться від їх імпорту в Україну.

Радченко також зазначив, що Nestle має намір встановити на львівському підприємстві додаткове обладнання з виробництва гранульованих приправ Торчин та випуску вафель.

Потужності нового обладнання він не уточнив, повідомивши, що спільні інвестиції в ці проекти в 2009 році складуть 36 млн. гривень.

Радченко також заявив, що компанія продовжує будівництво у Волинській області нового заводу з виробництва холодних соусів і має намір завершити його в поточному році. Однак, за його словами, запуск виробництва на підприємстві, швидше за все, буде відкладено приблизно на рік.

Раніше Nestle планувала запустити нове підприємство в 2009 році.

"Ми відкриємо саме виробництво [холодних соусів у Волинській області] тоді, коли цього вимагатиме бізнес", - підкреслив Радченко.

Директор з корпоративних питань компанії Nestle в Україні та Молдові також підтвердив плани компанії відкрити в поточному році у Волинській області новий логістичний центр.

Як повідомлялося, Nestle є одним з найбільших виробників продуктів харчування у світі. В даний час їй належить 481 фабрика у 87 країнах.

Nestle почала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. У 1998 році Nestle S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ Львівська кондитерська фабрика Світоч. У травні 2003 року було засновано ТОВ Нестле Україна. Наприкінці 2003 року Nestle SA придбала 100% акцій підприємства Волиньхолдинг (ТМ Торчин).

Обсяг продажів Nestle в Україні за 2008 рік збільшився на 16% і склав 2,66 млрд. гривень.

Нагадаємо, чистий прибуток швейцарського виробника продуктів харчування Nestle SA за 2008 рік зріс на 69,4%.

Бізнес Nestle в Україні представлений такими напрямками, як кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин, морозиво.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь