Переключиться на мобильную версию

Ющенко і Тимошенко сподіваються, що третій транш МВФ Україні вдасться отримати вчасно

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Ющенко і прем’єр-міністр Юлія Тимошенко сподіваються, що черговий перегляд програми (Меморандуму) про співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ) у травні ц.р. пройде успішно, і Україні вдасться одержати третій транш кредиту sta.
Ющенко і Тимошенко сподіваються на вчасне отримання третього траншу МВФ
Ющенко і Тимошенко сподіваються на вчасне отримання третього траншу МВФ
Сайт Президента

Про це йдеться у листі від 15 квітня ц.р., направленому Директору-розпоряднику МВФ Домініку Стросс-Кану від Президента і прем’єр-міністра України, голови Національного банку і в.о. міністра фінансів України.

Зокрема, у листі наголошується, що відкоректована під час квітневого (першого) перегляду програма співпраці "полегшить процес пристосування до великих зовнішніх шоків, яких зазнає наша країна, а також допоможе у вирішенні проблем фінансового сектору".

"Ми переконані у тому, що економічна політика і заходи, викладені в Меморандумі, який додається, є адекватними тому, щоб забезпечити виконання цілей програми, проте, у разі потреби, ми будемо готові вжити додаткових заходів в області економічної політики для того, щоб не допустити відхилення програми від певного курсу", - зазначається у листі.

Також у листі, українська сторона просить у ході коректування програми співпраці пом`якшити ряд вимог до України, а також інформує МВФ про свої плани повністю відмінити дію 13% надбавки до ввізного мита на імпорт, яке сьогодні діє на автомобілі і холодильники.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь